POKOJ
LOŽNICE
KUCHYŇ
KOUPELNA/WC

Areál Kouty, Kouty nad Desnou 32
788 11 Loučná nad Desnou

KOUTY
NAD DESNOU

Mezonetové apartmány Kouty se nachází ve sportovním a lyžařském areálu Kouty nad Desnou v samotném srdci Jeseníků. Dovolená v apartmánech Kouty nabízí nespočet možností pro vášnivé lyžaře, turisty, cyklisty, bikery, ale i pro relaxační dovolenou. Parkování před apartmány je zdarma.

Nevšední dovolenou v apartmánech Kouty vám zajistí také exkurze na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně nebo výjezd jedinečnou 6-ti sedačkovou lanovkou s možností turistiky, cyklistiky a v zimním období lyžařských radovánek.

www.koutyapartman.cz

POPIS OBJEKTU

Nabízíme příjemné moderní ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Každý je pro až 6 osob. Čtyři lůžka v ložnici (3 pevná +1 rozkládací) + rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývací části apartmánu. Apartmány Kouty jsou samostatnou budovou.

Nabízené apartmány mají čísla 28 a 38 a nachází se v druhém nadzemním podlaží. V přízemí budovy je lyžárna. V lyžárně jsou jednotlivě uzamykatelné kóje ke každému apartmánu. Pobyt domácích mazlíčků a kouření cigaret je v apartmánech a celé budově zakázáno.

VYBAVENÍ

- vybavená kuchyňka
- hrnce, pánev, nádobí, sklenice, příbory...
- utěrka a mycí prostředky – jar, houbička, odpad. koš
- sklokeramická dvou plotýnka
- lednice
- mikrovlnná trouba
- varná konvice
- televize – 1x v obývací části a 1x v ložnici
- čisté povlečení a ručníky
- kabelové internetové připojení + WIFI připojení

WIFI FREE


PARKOVÁNÍ ZDARMA